Nora dhe Butrinti publikojnë bashkëpunimin “Dy zemra" (VIDEO)

Nora dhe Butrinti publikojnë bashkëpunimin “Dy zemra” (VIDEO)

2 javë më parë

Këngëtarët Butrint imeri dhe Nora Istrefi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre që e kishin paralajmëruar tash e sa ditë.

“Dy zemra” është projekti i dyshes që ka marrë rreth 300 mijë shikime anise u publikua sot në platformën Youtube.

Videoklipi është realizuar nga Cinegr8, ndërsa teksti është shkruar nga Butrinti dhe Gjiko.

Padyshim që do të jetë një tjetër këngë që do t’i shtohet listës së hiteve të këtij sezoni.