18:21, 14 Mars 2018

Është publikuar një këngë e re nga Noizy në bashkëpunim me Rimz me titull “No Drama”, njofton Klan Kosova.

Muzika dhe teksti janë punuar nga Noizy.

Kënga nuk është e shoqëruar me videoklip por mund ta dëgjoni me tekst në kanalin youtube.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë