Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Njomza dhe Rinori po bëhen prindër për herë të parë (FOTO)

NULL NULL
25.05.2023 19:26
Njomza dhe Rinori
Njomza dhe Rinori

Çifti i cili u bë i njohur nga rrjetet sociale, Njomza dhe Rinori, po bëhen prindër për herë të parë.

Lajmin e kanë bërë të ditur vet ata përmes nje postimi në Instagram, ku janë shprehur shumë të lumtur, por edhe tejet të emocionuar, përcjell Klankosova.tv.

“Pas kësaj kohe të vështirë që patëm dhe mbajtjes së panumërt të testit negativ të shtatzënisë në dorë, ende nuk mund ta besoj. Tani zemra ime nuk është vetëm në trupin tim, sepse e jotja tani po rreh me mua. Nuk mund ta përshkruaj, ti je gjëja më e mirë që mund të na kishte ndodhur”.

“Presim me padurim kohën kur të rritesh në barkun tim dhe presim akoma më shumë kohën që do të vijë më pas kur të mund të të mbajmë në krahë. I dashur Zot, FALEMINDERIT për dhuratën më të mirë që mund të kishim marrë”, kanë shkruar tutje çifti.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Njomëza Kastrati (@couple.rn)

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.