11:31, 11 Janar 2019

Si çdo të premte, edhe sot gazetarja Gonxhe Gërxhaliu na sjellë rubrikën “shije”, e cila kësaj radhe vjen me recetën: Njoki me karkaleca dhe presh.

Klikoni në videon e mëposhtme për të parë se për çfarë bëhet fjalë:

Ora 7 – Njoki me karkaleca dhe presh – Klan Kosova

Ora 7 – Njoki me karkaleca dhe presh – Klan Kosova si çdo të premte, është gazetarja Gonxhe Gerxhaliu e cila sjell rubrikën shije, kësaj here ju sjellim receten Njoki me karkaleca dhe presh.

Publiée par Ora Shtate nê Klan Kosova sur Vendredi 11 janvier 2019

Konkurs Pune

Lexo më shumë