13:02, 27 Maj 2020

Cristiano Ronaldo na e tregoi frizurën e tij të re.

Ylli i futbollit debutoi në Instagram stilin e ri të flokëve.

Në fotografinë selfie të postuar, Cristiano i shfaqi kaçurrelat e gjata dhe i veshur me një bluzë të hirtë. “E miratuar?”, shkroi ai në postim.

Së fundmi ai iu rikthye stërvitjeve me klubin e futbollit Juventus në Itali, pas dy muajsh të mbylljes.

Në fillim të muajit mars, futbollisti u karantina në Portugali pasi shoku i tij i skuadrës nga Juventus doli pozitiv në koronavirus.

View this post on Instagram

Approved ? 🤔

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Konkurs Pune

Lexo më shumë