Njeriu i guximshëm - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Njeriu i guximshëm

NULL NULL
10/05/2015

Një vrapues i patrembur ka filmuar veten duke kërcyer nga shtylla në shtyllë në anën e një hoteli në Dubai , qindra kilometra lartë këmbëve të tij.

Oleg Sherstyachenko kërcen gjitha platformat në katin e 43 të hotelit Sofitel në Dubai Marina.

Duke e mbajtur kameren me dorë buzë një shtylle të vogël që ai qëndron, ka bërë një video të shkurtër ku makinat dhe jahtet të parkuara në zonën e mëposhtme mezi janë dukshme nga lartësia.

 

https://www.youtube.com/watch?v=D_VS8CjSW8U