Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Njeriu guximtar (VIDEO)

NULL NULL
11.08.2015 15:30

Kjo video do të ju bëjë të djersiteni shumë, madje edhe zemra të ju rrah fortë.

Ështe ky Spencer Seabroke i cili është në përpjekje për të përfunduar rekordin botërorë të ecjes në litar në një distancë prej 290 metra.

kjo video është filmuar me ndihmën e një droni, ku ka xhiruar ecjen e Spencer nëpër litar, transmeton Klan Kosova.

Ai madje rrëshqet dy herë në fillim.

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.