Njëri nga tifozët më unik të skuadrave sportive të Suharekës, feston sot 43-vjetorin e lindjes (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Njëri nga tifozët më unik të skuadrave sportive të Suharekës, feston sot 43-vjetorin e lindjes (VIDEO)

NULL NULL
13.05.2023 15:36

Bujar Gallopeni i njohur nga të gjithë si Koba, që është me sindromën Down, ka pranuar urime të veçanta nga i gjithë komuniteti sportiv e më gjerë, në Suharekë.

Në zyrën e kryetarit të Komunës, Bali Muharremajt, atij iu dorëzua një portret i punuar me dorë nga një artiste e re, Elsa Fondaj, derisa më pas, klubi i Ballkanit e priti në stadium, ku lojtarët dhe stafi i kampionit aktual të Kosovës në futboll, festuan bashkë me Kobën.

Kobën për ditëlindje e uruan edhe shumë fytyra të njohura të Suharekës e qytetarë të shumtë, në mesin e tyre grupi i tifozëve, Xhebrailat, kapiteni i Golden Eagle Yllit, Gëzim Morina, kapiteni i Ballkanit, Edvin Kuç, gazetari Kushtrim Reshitaj e shumë të tjerë.
No description available.

No description available.
No description available.
No description available.
No description available.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.