Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Njëri me Mercedes e tjetri me Golf 2”, Blero tregon një barsoletë interesante (VIDEO)

NULL NULL
06.12.2023 01:18

Banori i Big Brother VIP Kosova, Blero u ka treguar një barsoletë interesante banorëve, derisa këta të fundit po laheshin në saunën e shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Barsoleta kishte të bëjë me dy vetura, një të markës Mercedes, dhe tjetra Golf.

Por, cila është barsoleta që Blero zgjodhi ta tregojë? Këtë e kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.