13:30, 15 Shtator 2019

Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij Hailey, po festojnë njëvjetorin e martesës.

Për këtë ditë të veçantë, modelja hyri në Instagram për të ndarë një postim të ëmbël në përvjetorin e tyre, transmeton Klan Kosova.

Hailey ndau një selfie të saj dhe të Justin në ashensor. Ajo shihet duke i dhuruar një puthje në faqe dhe ai teksa buzëqeshë.

“1 vit zonja jote”, shkroi ajo.

justin bieber hailey bieber anniversary 034352644

Konkurs Pune

Lexo më shumë