Një viktimë dhe 553 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një viktimë dhe 553 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

NULL NULL
30/06/2022

Një viktimë dhe 553 raste të reja me COVID-19 është bilanci i publikuar gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri.

Viktima, 72 vjeçar, besohet se nuk ishte i vaksinuar ndaj virusit COVID-19.

Aktualisht në Shqipëri janë edhe 2,888 raste aktive me koronavirus teksa në spital po marrin trajtim 19 pacientë.

Gjatë 24 orëve të fundit nga virusi janë shëruar 192 qytetarë.