Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një viktimë dhe 519 raste të reja me COVID-19

NULL NULL
19.08.2022 13:06

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit një person ka humbur jetën nga COVID-19.

Gjatë këtyre orëve janë regjistruar 519 raste të reja, teksa janë shëruar 779 pacientë, njofton Klankosova.tv.

Numri i rasteve aktive me COVID-19 në vend është 4,586 raste.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.