Një viktimë dhe 483 raste të reja me COVID-19 - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një viktimë dhe 483 raste të reja me COVID-19

NULL NULL
18/08/2022

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit një person ka humbur jetën nga COVID-19.

Gjatë këtyre orëve janë regjistruar 483 raste të reja, teksa janë shëruar 1,196 pacientë, njofton Klankosova.tv.

Numri i rasteve aktive me COVID-19 në vend është 4,847 raste.