Një viktimë dhe 29 raste të reja me COVID-19

Një viktimë dhe 29 raste të reja me COVID-19

NULL NULL
6 days më parë

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit në vend një pacientë me COVID-19 ka ndërruar jetë.

Gjatë këtyre orëve janë regjistruar edhe 29 raste të reja dhe janë shëruar 36 pacientë, njofton Klankosova.tv.

Po ashtu gjatë 24 orëve të fundit janë vaksinuar ndaj virusit korona shtatë mijë e 947 qytetarë.