11:21, 11 Shkurt 2019

Në qytetin e Klinës është gjetur i vdekur një burrë serb në shtëpinë e tij.

Vdekjen e tij e ka konstatuar mjeku, ndërkaq në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë dhe prokurori kujdestar, njofton Klan Kosova.

Me urdhër të prokurorit tij trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Konkurs Pune

Lexo më shumë