Një sekret i vogël për flokët ylber (Video) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një sekret i vogël për flokët ylber (Video)

NULL NULL
05/10/2015

Ylberi në flokë duket të jetë i mundimshëm megjithatë është thjeshtë shkrirje ngjyrërash.

E në kohët e fundit për vajzat që adhurojnë botën e modës, flokët ylber pothuajse janë më në trend këto ditë.

Kësht DJ Victory, është stilistja e flokëve e cila ka bërë dicka të mrekullueshme dhe të vecantë për vajzat.

hair3

Ajo vendosi që të vë efekte ngjyrërash të flokëve në forma të ndryshme që ngjasojnë në ylber në kokën e një njeriu, përcjellë Klan Kosova.

Kështu ajo ndau sekretin e saj për të u dukur pak më ndryshe se të tjerët edhe në rrjetin Youtube.

erfrf

hair5