Një rast i vdekjes dhe 17 raste të reja pozitive

Një rast i vdekjes dhe 17 raste të reja pozitive

NULL NULL
1 month më parë

Në 24 orët e fundit sipas raportimit të Ministrisë së Shëndetësisë është regjistruar një rast i vdekjes si pasojë e infektimit me COVID-19.

Sipas MSH-së janë regjistruar edhe 17 raste të reja pozitive me koronavirus.

Si të dyshuar me këtë virus janë testuar 2 mijë e 355 persona.

E të shëruar gjatë 24 orëve janë 86 persona.