Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një pyetje e Metit tollovit diskutimin mes tij dhe Bleros (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 10:32

Pas natës Prime, disa nga banorët kanë vazhduar diskutimet edhe derisa po shijonin darkën.

Ka qenë Meti dhe Blero ata që kanë folur për disa gjëra, sidomos për ngjarjen e shtratit të Lindës, e cila sipas Bleros është stërzmadhuar.

Megjithate, një pyetje e Metit për Bleron ka tollovitur gjithë diskutimin.

Se për çka bëhet fjalë, e kuptoni duke klikuar videon e mëposhtme.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.