Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një porosi nga i vëllai për Monikën dhe rrugëtimin e saj në BBVK (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 00:54

Pas rrëfimit të historisë së Monikës mbi lidhjen e saj me të vëllain, ky i fundit është shfaqur në shtëpinë e “Vëllait të Madh” përmes një video materiali.

Ani pse raportet e tyre ishin krisuar një muaj para hyrjes së Monikës në BBVK, pasi që i vëllai kishte qenë kundër këtij vendimi, në video material, u tha një realitet i ri.

Ai e ka suportuar Monikën në këtë rrugëtim televiziv, derisa i ka dëshiruar suksese të mëtutjeshme.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.