Një pjesë e banorëve diskutojnë për Stresin, çka thanë? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një pjesë e banorëve diskutojnë për Stresin, çka thanë? (VIDEO)

NULL NULL
24.02.2023 11:06

Vedati, Melisa, Mbresa, Artani dhe Artani kanë diskutuar gjatë orëve të vona të natës së mbrëmshme për Stresin.

Mbresa pyeti banorët se çka tha reperi nga dritarja, dhe këtë ia shpjegoi Vedati.

Ndiqni në videon e mëposhtme diskutimin e tyre për të kuptuar se për çka bëhet fjalë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.