Një person në Korçë goditet për vdekje me sëpatë

Një person në Korçë goditet për vdekje me sëpatë

8 muaj më parë

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Korçë, në afërsi të Pazarit, ku një tregtar ambulant, është gjetur i shtrirë përtokë i pajetë.

ABC News ka mësuar se viktima, Dashnor Osmani, është qëlluar dhe masakruar me sëpatë, duke ndërruar jetë menjëherë.

Ngjarja e ndodhur në afërsi të Pazarit në Korçë, shton dyshimet se ngjarja ka ndodhur për shkak të një konflikti me një tregtar tjetër, ose më një klient.

Ende nuk ka informacion për shkaqet e konfliktit që ka çuar në këtë vrasje makabre.