Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një përshëndetje kaq e bukur në shqip

NULL NULL
09.05.2015 16:52

“Ermonela Jaho përshëndet në shqip nga ballkoni i Teatrit Mbretëror të Spanjës sheshin e mbushur plot me admirues mbrëmjen e djeshme që Bashkimi Europian i’a kushtoi çeljes së OperaPlatformEU”, shkruan kryeministri Edi Rama në FB.

Më poshtë gjeni përshëndetjen e sopranos shqiptare me famë ndërkombëtare.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.