Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një nënë si Amy Adams

NULL NULL
17.05.2015 12:11

Vajza e saj e vetme i ka bërë 5 vjet.

Ndërsa, Amy Adams u kujdes që t’i organizojë një festë ditlindjeje. Aktorja 40 vjeçare ishte veshur shumë thjeshtë, ndërsa vajza e saj dukej si një leopard i vogël.

Ajo dhe bashkëshorti i saj dukeshin shumë të lumtur teksa bëheshin gati të shkonin në festën e ditëlindjes së vajzës së tyre.

Amy Adams 3  Amy Adams 11

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.