Një minutë heshtje në nderim të viktimave të luftës në Ukrainë (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një minutë heshtje në nderim të viktimave të luftës në Ukrainë (FOTO)

NULL NULL
23.02.2023 10:58

Nesër më 24 shkurt bëhet 1 vit nga fillimi i luftës në Ukrainë.

Mijëra vetë janë vrarë nga agresioni i Rusisë atje.

E me këtë rast, deputetët e Kuvendit të Kosovës i nderuan viktimat me një minutë heshtje.

Në seancën plenare, mysafirë janë edhe gazetarët ukrainas që janë në Kosovës/ Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.