Një kosovar humb jetën aksidentalisht në Zvicër - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një kosovar humb jetën aksidentalisht në Zvicër

NULL NULL
08.03.2023 08:09
Zvicër

Një 38-vjeçar nga Kosova e ka humbur jetën aksidentalisht në Zvicër.

Bëhet fjalë për Selmon Kastratin, nga fshati Lëbushë të komunës së Deçanit.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët përmes rrjeteve sociale.

I riu kishte jetuar dhe punuar në Zvicër, përcjell Klankosova.tv/Klankosova.tv

FOTO: Selmon Kastrati