Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një i vdekur gjatë aksidentit në Rrugën e Kombit

NULL NULL
04.05.2015 08:42
Një aksident i rëndë me fatalitet ka ndodhur në mëngjesin e sotëm , ku si pasojë ka humbur jetën një 58-vjeçar.

Një persona e ka humbur jetën gjatë aksidentit që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën e Kombit.

Ngjarja ka ndodhur pranë fshatit Reps të Mirditës, ku ka humbur jetën Gjovalin Gjoni 58-vjeçar.

Sipas informacioneve të policisë Gjoni është përplasur nga një furgon mallrash, ndërsa kalonte nga njëra anë e rrugës në tjetrën, raportojnë mediat në Shqipëri.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e e plotë të rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.