Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një i vdekur në aksident trafiku

NULL NULL
06.05.2015 15:20
Ka humbur jetën një person në një aksident trafiku që ndodhi në orët e mëngjesit të së mërkurës në rrugën Skenderaj – Komoran, përkatësisht në fshatin Polac. Klan Kosova mëson se viktima ishte pjesëtar i Policisë së Kosovës.

Një person e ka humbur jetën gjatë një aksidenti trafiku që ndodhi që ndodhi sot në në rrugën Skënderaj – Komoran, përkatësisht në fshatin Polac.

Lajmin e bën të ditur për Klan Kosova zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

“Një veturë ka humbur kontrollin meqë rast ka dalë nga rruga ,dhe nga aksidenti ka rezultuar një i vdekur i moshës 39 vjeçare dhe një tjetër i lënduar  i moshës 43 vjeçare i cili është jashtë rrezikut për jetë. Ende nuk dihen shkaqet e  aksidentit” shtoi Zahiti

Klan Kosova merr vesh se  viktima ishte pjesëtar i Policisë së Kosovës.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.