Një i vdekur e një i lënduar si pasojë e një aksidenti në Leposaviq - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një i vdekur e një i lënduar si pasojë e një aksidenti në Leposaviq

NULL NULL
20.04.2023 21:36
Incidenti veri

Një person, shtetas i Serbisë, ka vdekur dhe një tjetër është lënduar si pasojë e një aksidenti të ndodhur në fshatin Rudar të Leposaviqit.

Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëvendësdrejtori i policisë në veri të Mitrovicës, Veton Elshani.

“Një person ka vdekur dhe një tjetër ka mbetur i lënduar si pasojë e një aksidenti mes një kamioni dhe një veture”, është shprehur Elshani për Klankosova.tv.

Elshani bëri të ditur se kamioni dhe vetura ishin me targa të Serbisë, ndërsa edhe viktima, që ishte shofer i veturës, ishte shtetas i Serbisë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS