Një i vdekur dhe katër raste të reja me Covid 19 në Kosovë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një i vdekur dhe katër raste të reja me Covid 19 në Kosovë

NULL NULL
20.04.2023 13:09
COVID-19

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit ka vdekur një person si pasojë e Covid 19.

Sipas njoftimit të IKShPK-së, gjatë kësaj periudhe janë konfirmuar edhe katër raste të reja, përcjell Klankosova.tv.

Ndryshe, bëhet e ditur se gjatë kësaj periudhe janë shëruar edhe dy persona.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Covid 19

lajme të ngjashme