Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një i vdekur dhe 18 raste të reja me COVID-19

NULL NULL
01.02.2023 11:09

Një i vdekur dhe 18 raste të reja me COVID-19 u regjistruan në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit, nga gjithsej 140 të testuar.

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës po ashtu njofton se gjatë kësaj periudhe kohore janë shëruar shtatë kosovarë nga virusi në fjalë, ndërsa 62 raste mbesin aktive.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.