Një i panjohur hodhi granatë dore në një rrugë të Mitrovicës, nisin hetimet - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një i panjohur hodhi granatë dore në një rrugë të Mitrovicës, nisin hetimet

NULL NULL
07/06/2022

Një person i panjohur ka hedhur një mjet shpërthyes (granatë dore) në një rrugë të Mitrovicës.

Policia njofton përmes raportit se mjeti nuk ka shpërthyer, dhe në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë relevante të policisë, nga njësiti përkatës është larguar mjetë shpërthyes.

“Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i cili e ka cilësuar rastin dhe vazhdon të hetohet”, thuhet në raport, transmeton Klankosova.tv.