Një i mitur e sulmon me elektroshok punëtorin teknik të një shkolle në Zhur të Prizrenit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një i mitur e sulmon me elektroshok punëtorin teknik të një shkolle në Zhur të Prizrenit

NULL NULL
06.05.2023 09:50
elektroshok

Një punëtor teknik në një shkollë në fshatn Zhur të Prizrenit, dyshohet se është sulmuar me elektroshok nga një i mitur.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur pasi viktima nuk e ka lejuar të dyshuarin të hyjë në objekt.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërkaq i dyshuari është larguar nga vendi i ngjarjes.

Rasti është duke u hetuar.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.