Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një i lënduar nga vetaksidenti në Gllarevë të Klinës

NULL NULL
07.12.2023 20:45
Policia e Kosoves

Një person është lënduar sot si pasojë e një vetaksidenti në Gllarevë të Klinës.

Këtë për Klankosova.tv e ka konfirmuar Fadil Gashi, zëdhënës për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë së Kosovës në Pejë.

“Vetaksidenti ka ndodhur rreth orës 14:28, i lënduari ka marrë tretman mjekësor dhe është liruar”, ka thënë Gashi./Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.