Një grua sulmon një tjetër në Prizren, për motive xhelozie - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një grua sulmon një tjetër në Prizren, për motive xhelozie

NULL NULL
05.02.2023 08:53

Një grua ka sulmuar dhe ngacmuar me fjalë denigruese një grua tjetër, për motive xhelozie.

E njëjta më pas është arrestuar dhe ëshë dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës.