Një grua raporton se vazhdimisht po kanosej nga bashkëshorti dhe vjehrri, arrestohen të dyshuarit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një grua raporton se vazhdimisht po kanosej nga bashkëshorti dhe vjehrri, arrestohen të dyshuarit

NULL NULL
12.03.2023 09:02
Policia e Kosoves

Një grua në Prishtinë ka raportuar në polici se vazhdimisht është kanosur nga bashkëshorti dhe vjehrri i vet.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se në vazhdimësi është  kanosur si dhe keqtrajtuar psikikisht nga bashkëshorti dhe vjehrri i saj kosovar”, thuhet në njoftimin e policisë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.