Një grua pëson lëndime të rënda nga rimorkio e traktorit në Vushtrri - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një grua pëson lëndime të rënda nga rimorkio e traktorit në Vushtrri

NULL NULL
3 months më parë

Një grua ka pësuar lëndime të rënda nga rimorkio e traktorit në afërsi të shtëpisë së saj në Vushtrri.

Policia bën me dije përmes raportit, se viktima ka kërkuar ndihmë në emergjencën e spitalit të Vushtrrisë, por sipas mjekut përgjegjës, gjendja e saj ka qenë e rëndë dhe është dërguar në QKUK për trajtim të mëtutjeshëm.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori, rasti është duke u hetuar, transmeton Klankosova.tv.