Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një grua në Malishevë rrihet nga burri, kunati dhe vjehrri

NULL NULL
15.04.2023 11:57

Një grua në Malishevë është sulmuar fizikisht nga burri, kunati dhe vjehrri i saj.

Si pasojë e lëndimeve të marra nga dhuna, gruaja ka pranuar tretman mjekësor.

Ndërkohë, babai me dy djemtë e tij janë arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Rasti dyshohet të ketë ndodhur si pasojë e një mosmarrëveshje.

E gjithë kjo ndodhi pasditen e së premtes, njofton policia, transmeton Klankosova.tv.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.