Një grua në Fushë-Kosovë sulmohet fizikisht nga bashkëshorti dhe familjarët e tij - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një grua në Fushë-Kosovë sulmohet fizikisht nga bashkëshorti dhe familjarët e tij

NULL NULL
04.02.2023 08:56

Policia e Kosovës ka raportuar se me datën 2 shkurt në Fushë-Kosovë është raportuar për dhunë në familje. Një femër është ka raportuar për sulm fizik nga bashkëshorti dhe rasti po hetohet.

” Viktima femër kosovare ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj dhe familjarët e tij. Nuk raportohet për të arrestuar, rasti në hetime”, raporton Policia e Kosovës. /Klankosova.tv/