Një grua dyshohet se u dhunua në magjistralen Ferizaj-Prishtinë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një grua dyshohet se u dhunua në magjistralen Ferizaj-Prishtinë

NULL NULL
06.03.2023 09:39
Policia

Një grua ka raportuar në polici se është dhunuar.

Ajo ka deklaruar se rasti ka ndodhur më datën 3 mars dhe ka zgjatur tre orë.

Rasti ka ndodhur në magjistralen Ferizaj – Prishtinë.

“Janë ndërmarrë veprimet e nevojshme policore për procedurat e mëtutjeshme”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Lidhur me rastin Klankosova.tv ka kontaktuar me Prokurorinë Themelore në Ferizaj për të marrë detaje, por deri më tani nuk ka marrë ndonjë përgjigje/ Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS