Një fytyrë sikur t'i kishte humbur kuleta", Vedati vazhdon me batutat e tij (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një fytyrë sikur t’i kishte humbur kuleta”, Vedati vazhdon me batutat e tij (VIDEO)

NULL NULL
29.01.2023 19:21

Vedati sot i tregonte Dafinës për këngët që ishin lëshuar nga regjia në oborrin e Big Brother Vip Kosova.

Ai i thoshte asaj se kishte pësuar mornica nga këngët që u lëshuan.

Derisa, ishte duke folur për këtë ai tha: “ E pyeta edhe Andin, a i keni dëgjuar edhe ju që ishin brenda. Ky e bënte një fytyrë sikur t’i kishte humbur kuleta”.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.