11:01, 18 Qershor 2019

Ajo duket bukur në secilën paraqitje, qoftë artistike apo tjetër.

Së fundmi Rita Ora ka perfomruar në stadiumin “Stamford Bridge” të Londrës aty ku edhe një herë shkëlqeu.

Organizimi u mbështet nga UNICEF dhe fondet shkuan për bamirësi.

Por meqë ishte në një fushë futbolli këngëtarja kosovare nuk e la pa gjuajtur direkt në portë. Kush nuk do ta donte në skuadër një “futbolliste” seksi sikurse Rita.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë