Një femër raporton në polici se është dhunuar në një motel në Lipjan - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një femër raporton në polici se është dhunuar në një motel në Lipjan

NULL NULL
03/07/2022

Një femër ka raportuar në polici se është dhunuar nga një mashkull.

Rasti ka ndodhur të premten në një motel në Lipjan.

Lidhur me rastin është informuar dhe janë duke u zhvilluar hetimet lidhur me rastin.

DHUNIM

Lipjan 01.07.2022 – 09:30. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se në një motel është dhunuar nga një person mashkull i panjohur. Lidhur me rastin është informuar prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.