Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një e mitur në Ferizaj thotë se u sulmua seksualisht nga babai i saj

NULL NULL
21.11.2023 08:48

Të martën e kaluar (14.11.2023) një e mitur, shtetase e Shqipërisë, ka raportuar se është sulmuar seksualisht nga babai i saj.

Sipas raportit 24-orësh të Policisë, i dyshuari gjendet në arrati, raporton Klan Kosova.

“Ferizaj  14.11.2023, 13:30. Viktima femër shtetase e Shqipërisë e mitur ka raportuar se është sulmuar seksualisht nga babai i saj i dyshuari mashkull shqiptar shtetas i Shqipërisë. I dyshuari gjendet në arrati. Rasti nën hetime”, thuhet në raportin e Policisë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.