21:19, 17 Gusht 2019

Justin Bieber PO që është i dashuruar në bashkëshorten e tij.

Që kur janë bërë bashkë, këngëtari nuk ka ndaluar së postuari fotografi dhe vargje kushtuar dashurisë së tij, modeles Hailey Bieber, në rrjetet e tij sociale, duke treguar se sa shume e do dhe se pa të do të ishte i humbur.

Ndërkaq tani është përkujdesur që ndjekësve të tij në Instagram t’u tregojë se i ka nisur pushimet, duk e postuar një fotografi i përqafuar me Hailey, por duke mos e treguar vendin.

View this post on Instagram

I got that water

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

View this post on Instagram

Go best friend that’s my best friend

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

View this post on Instagram

I love you so much

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë