Një copë akulli përplaset në çatinë e shtëpisë dhe bie në kuzhinë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një copë akulli përplaset në çatinë e shtëpisë dhe bie në kuzhinë (VIDEO)

NULL NULL
03.12.2021 19:46

Një familje nga New Jersey u trondit kur një copë gjigante akulli u përplas në çatinë e shtëpisë së tyre dhe përfundoi brenda në kuzhinë.

Kim Paradise tha se ishte duke i dhënë ilaçe foshnjës së saj në shtëpinë e familjes kur dëgjoi një zhurmë të madhe që vinte nga një dhomë tjetër.

“Ne dëgjuam se diçka ndodhi, ishte si një shpërthim”, tha Paradise për WPVI-TV, transmeton Klan Kosova.

Pjesa e akullit u përplas në çatinë e shtëpisë dhe hapi një vrimë në tavanin e kuzhinës. Paradise tha se copa më të vogla akulli u gjetën jashtë shtëpisë.

“Ka akull jashtë në bar. Ka akull në oborrin tonë të pasmë, në çatinë tonë,” tha ajo.

Paradise tha se nuk ishte e qartë se nga vinte akulli, por kishte pasur avionë që fluturonin lart në kohën e incidentit.

Ajo po ashtu shtoi se askush brenda shtëpisë nuk u lëndua.