19:28, 11 Mars 2019

Një çift ka bërë seks në frontin e udhëtarëve në një autobus të National Express.

Burri dhe gruaja, që mendohet të ishin të huaj, me sa duket nuk interesoheshin se kush po i vëzhgonte derisa po kryenin marrëdhënie intime në bordin e shërbimit 10 orësh nga Mançester deri në Exeter.

Udhëtarët ishin të tronditur, raporton Devon Live.

Një grua 32-vjeçare dhe një 29-vjeçar u arrestuan dhe u dërguan në një stacion policor në Exeter.

Ata u liruan më vonë dhe janë në pritje të hetimeve të mëtejshme, transmeton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë