Një burrë u rrah nga bashkëshortja dhe babai i saj në Lipjan - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një burrë u rrah nga bashkëshortja dhe babai i saj në Lipjan

NULL NULL
23.04.2023 09:15
dhune ne familje

Një burrë ka raportuar në polici se është rrahur nga bashkëshortja dhe babai i saj të shtunën rreth orës 21 në Lipjan.

Sipas policisë, viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërkaq palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS