Një burrë raporton se persona të panjohur ia vunë flakën varrit të bashkëshortes së tij në Prizren - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një burrë raporton se persona të panjohur ia vunë flakën varrit të bashkëshortes së tij në Prizren

NULL NULL
25.03.2023 08:46
varr

Një person është ankuar në polici se persona të panjohur ia kanë vënë flakën varrit të bashkëshortes së tij në Prizren.

Sipas policisë, si pasojë varrit i është djegur pllaka e drurit..

“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se persona të panjohur kanë ndezur zjarrin afër varrit të bashkëshortes së tij dhe si pasojë i është dëmtuar –djegur pllaka e drurit  me mbishkrimin e varrit”, thuhet në raportin e policisë.

Rasti ka kaluar në procedurë hetimore.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.