Një burrë lëndohet në vendin e punës në Rahovec - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një burrë lëndohet në vendin e punës në Rahovec

NULL NULL
31.01.2023 08:34

Një person ka pësuar lëndime trupore derisa ishte duke punuar në Rahovec.

Policia bën me dije përmes raportit se viktima është dërguar në Spitalin e Gjakovës, ndërsa në vendin e ngjarjes kane dalë njësitet përkatëse policore dhe Inspektori i Punës, transmeton Klankosova.tv.