Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një burrë gjendet i vdekur në shtëpinë e tij në Gjilan

NULL NULL
20.03.2023 08:59
Shiriti i policisë
Foto ilustruese. Shiriti i policisë

Një burrë është gjetur pa shenja jete në shtëpinë  e tij në Gjilan.

Policia njofton në vendngjarje kanë dalë njësitet përkatëse, transmeton Klankosova.tv.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion, ndërkohë rasti është nën hetime.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme